دزد و کتاب!!

تقریبا دو سال و نیم پیش بود که یه بار یه جناب دزد ضبط ماشین ما رو دزدید. از اون جایی که من و شازده کوچولو خیلی سخت گیر نیستیم، حدود شش ماه یا شایدم بیشتر ضبط جدید برا ماشین نخریدیم و توی این مدت هر بار که سفری می رفتیم توی راه کتاب می خوندیم. (همین جا از چشمهای بیچاره مون معذرت خواهی می کنم!!)

چند تا کتاب یادگار اون دوران هستند برای من که یکیشون "گل صحرا" خاطرات مدل معروف واریس دیری است. این کتاب رو حتما بخونید تا بدونید عده ای به نام اسلام چه کارها که نمی کنند و چه بلاهایی که سر دختران بیچاره شون نمیارن. وقت خوندن این کتاب آماده هر گونه شوکی باشید.

"ابله" داستایوفسکی و "قل*عه حیوا*نات" رو هم در همون دوران خوندیم. البته وسطهای کتاب ابله بودیم که برای ماشین ضبط خریدیم و بعد دیگه این کتاب نصفه کاره موند!!! کتاب "قل*عه حیوا*نات" هم چون فعلا با تخلیص!! چاپ می شه کتاب حجیمی نیست و راحت خونده می شه. خوندن این کتاب رو هم اگه اعصابتون راحته و می تونید چند روزی فکر مشغولی داشته باشید بهتون توصیه می کنم.  

پی نوشت: آرزو می کنم حالا که نزدیک سال نو شدیم و سفرهای نوروزی در پیش هست، ضبط ماشینتون رو دزد ببره تا هم اون بنده خدا شب سال نو شرمنده زن و بچه اش نباشه و هم اینکه شماها در طول سفر حسابی کتابخون بشین و آمار مطالعه در ایران بالا بره!!! اگر هم خیلی مواظب ضبط ماشین هستین و امکان دزدیده شدنش نیست یا خواستید به فکر چشمانتون باشین، از اینجا چند تا کتاب صوتی دانلود کنید و تو راه گوش بدین.

/ 2 نظر / 48 بازدید
مامانشون

سلام از عنوان پست فکر کردم دزد کتاب هم پیدا شده[نیشخند] ما از ضبط هم استفاده نمی کنیم از بس همسر محترم دم به دقیقه صدای ضبط رو می بنده که با آرامش جواب تلفن بده[اوه][چشمک]

صدف مامان آیرین

واای خوش به حالتون که می تونین تو ماشین کتاب بخونین. من اگر یک خط بخونم از شدت حالت تهوع میمیرم جوری که باید ماشین رو نگه دارن .خیلی ببخشین که بی ادبی کردم[خجالت]