تله نذار بهر کسی...

گهگاهی که تلویزیون توی خونه روشن باشه، حواس من و شازده هست که صحنه دعوا و تیراندازی و ... نبینه جوجه خان و کانال رو عوض می کنیم یا خاموش می کنیم. خلاصه قانون گذاشتیم که هرکس دعوا کنه ما نگاهش نمی کنیم!!

روز جمعه داشتیم یه فیلم میدیدم که هیچ خبری از دعوا توش نبود ولی انگاری خیلی مبهوت فیلم شده بودیم و چند لحظه ای از پسرک غافل مانده بودیم که خودش رفت جلو و تلویزیون رو خاموش کرد، بعد هم رو کرد به ما که: می خواستن دعوا کنن!!!

/ 8 نظر / 96 بازدید
مامانش

مام تو خونه همین بساطو داریم! حالا یه پست راجع به تاثیر صحنه هایی که از دستمون در رفته و تفنگ دست ساز پسرک می ذارم حتما!

شازده

جااااااااااااااااااان قربونش برم اینم مال تو. خوب شد[ماچ]

شازده

جااااااااااان قربونش برم [ماچ]

شبهای بیداری

البته بعدها که بزرگتر شد اینقدر صحنه های دعوا و بگو نگو و غیره تو جامعه ی کوفتی ما میبینه که کلی تعجب میکنه و اون وقت هم میخواد تلویزیون رو خاموش کنه؟ ما هم وقتی عرفان کوچک بود زیاد از این کارا میکردیم ولی تو این جامعه فایده نداره فقط میشه محیط خونه رو آروم و دوست داشتنی براش نگه داشت

غزاله

عزیزم فدای این همه هوش این آقای کوچککک.راستی چقدر قشنگ نوشته بودی گاهی دلم برای خودم هم تنگ میشود.و من اینجوریم الان و خیلی وقتها.....راستی در تهران بودن یا نماندن یه پارادوکسه بزرگه که امروزه ذهن خیلیا رو به خودش معطوف کرده.هر تصمیمی میگیری امیدوارم بهترین باشه[قلب][قلب]

مامانشون

[قلب]الهی بگردم .خوب لابد میخواستن دعوا کنن دیگه