روح دوست داشتنی خونه ما...

آقا تازگیها دوست دارن یه چیزی (اعم از پتو، ملافه، چادر و ...) رو بندازن روی سرشون و بعد دور خونه راه برن. یکی از روسریهامو دادم بهش که توی دست و پاش گیر نکنه. روسری رو میندازه روی سر و صورتش بعد دستاش رو باز می کنه و عین تصویری که از روح تو فیلمها نشون می دن تند تند راه می ره و صدا میده...کلی از این بازی کیف می کنه. گاهی یکی از ماشینها و یا هاپو رو هم بغل می کنه و همراه خودش می بره. قیافه اش میشه مثل فیلم زنان افغانی در زمان طالبان!!! با خودم فکر می کردم شاید طالبانی ها از یه نظر هایی در 15 ماهگی باقی مانده بودند!!!!!

پی نوشت: جوجه خان دندون 11 رو هم دراورد و انگار باید به زودی منتظر آخرین آسیایی کوچک هم باشیم!!! این پروسه دندان در آوردن هم بد دردناک است ها!!!!

/ 4 نظر / 27 بازدید
مامانشون

سلام . فقط مراقب این روح دوست داشتنی باش تا به مانع برخورد نکنه[قلب] انشاالله همه دندونهای گل پسر بدون ناراحتی بیرون بیاد البته تابستان هم مزید بر علت میشه (پروسه دندان)

مامانش

چه حالب!! مهرادم دقیقا همینجوریه و منم یه روسری بهش دادم!!!! خیلی جالبه!اما نشده تا حالا با عروسکاش بره اون زیر! دندونم که نگین دیگه باز جوجه خان شما در میاره مهراد همش 8 تا درآورده بقیش فقط دارن اذیت می کنن و در نمییان دکترشم میگه این پروسه برای مهراد طولانیتره!!

صدف مامان آيرين

جیگر این روح کوچولوی شیطون رو..... بچلونش لطفا با سخاوت کامل هااااااااااا[قلب][قلب]

مامان محمدنیکان

چه بامزه. اینطوری که همش باید دنبالش بدوین که مبادا بخوره به در و دیوار. آخ گفتی خواهر. دندونا رو اساسی باهات موافقم.